Światowe Dni Młodzieży w Krakowie i Zabierzowie

Światowe Dni Młodzieży w Krakowie i Zabierzowie21.07.2016, 12:56:00

W związku z odbywającymi się w Krakowie i okolicach, Światowymi Dniami Młodzieży,w dniach od 25.07.2016r. do 31.07.2016r. przewidujemy lokalne utrudnienia komunikacyjne. Pomimo, iż Zabierzów nie znajduje się w administracyjnej strefie ograniczeń ruchu drogowego, dojazd do Kraków Business Park może być utrudniony z uwagi na zmiany wprowadzone w centrum i na obrzeżach  Krakowa.

Wszystkim osobom pracującym na terenie naszego centrum biznesowego zalecamy zapoznanie się z oficjalnymi komunikatami dotyczącymi komunikacji i przewidywanych utrudnień.

Poniżej przedstawiamy odnośniki do źródeł, w których można poszukiwać odpowiednich informacji:

1.      PKP – od 20.07.2016r. funkcjonuje specjalny rozkład jazdy pociągów, z którym można się zapoznać na specjalnie przygotowanej stronie:

http://kolejsdm.pl/

2.      Kraków.pl – na oficjalnej stronie Miasta Krakowa została zamieszczona m.in. interaktywna mapa utrudnień oraz lista planowanych stref parkowania
dla autokarów

http://krakow.pl/mapa_utrudnien

http://krakow.pl/komunikacja/200559,1846,komunikat,parkingi.html

3.      GDDKiA przygotowała wykaz dróg krajowych rekomendowanych na Światowe Dni Młodzieży

http://krakow.pl/komunikacja/201386,1846,komunikat,rekomendowane_drogi_krajowe_na_sdm.html

4.      ZiKiT – wszelkie informacje dotyczące organizacji ruchu drogowego i komunikacji zbiorowej w okresie ŚDM są także zamieszczone na stronie Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie

http://zikit.krakow.pl/