Wystawa

Wystawa "Passion& Creativity"02.09.2016, 15:27:00

Kraków Business Park we współpracy z prestiżową placówką edukacyjną Krakowskie Szkoły Artystyczne zapraszają na wystawę pt. „Passion & Creativity”, którą będzie można oglądać w naszym centrum biznesowym od 5.09.2016r do 23.09.2016r. Na wystawie zaprezentowane zostaną prace z zakresu fotografii artystycznej, projektowania ubioru i projektowania wnętrz, będące działem studentów i absolwentów KSA.

 

Krakowskie Szkoły Artystyczne od wielu lat pokazują, że kreatywności można się nauczyć, czego dowodem są liczne sukcesy polskie i międzynarodowe absolwentów - w czasie ostatnich miesięcy absolwenci Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru otrzymali kilkanaście międzynarodowych nagród, zdobywając uznanie nie tylko w Polsce (Joanna Organiściak - Złota Nitka, Srebrna Pętelka, Waleria Tokarzewska-Karaszewicz - nagroda Fashion Week Poland), ale również w Hongkongu (Pat Guzik - Eco Chic Design) czy Nowej Zelandii (Ewelina Kosmal - World of Wearable Art). Kraków, dzięki działaniom SAPU i Cracow Fashion Week, stał się jednym z najważniejszych ośrodków kształcących projektantów mody w Polsce i zdobył w tej dziedzinie międzynarodową rozpoznawalność.

W ramach Krakowskich Szkół Artystycznych działają:

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU,

Szkoła Kreatywnej Fotografii SKF,

Szkoła Wnętrz i Przestrzeni SWP,

Szkoła Aktorska SPOT,

Szkoła Choreografii,

Szkoła Konstrukcji Ubioru.

 

Serdecznie zapraszamy na oficjalne otwarcie wystawy, w dniu 5.09.2016r. o godzinie 12:00 do atrium budynku KBP-200, które zainicjuje Pan Rafał Stanowski, Dyrektor ds. PR Krakowskich Szkół Artystycznych.