O nas

Kraków Business Park to jedno z najnowocześniejszych centrów biurowych w Polsce, ale i Europie. Znajduje się w Zabierzowie, niecałe 13 kilometrów od ścisłego centrum Krakowa.

Centrum biurowe powstało w 1997 roku i już wtedy wzbudzało zachwyt oraz zainteresowanie zagranicznych inwestorów. Cała inwestycja – od projektu przez wykończenie, oparta została na amerykańskich standardach, które widoczne są zwłaszcza w infrastrukturze budynków i dróg.

Kraków Business Park składa się z czterech budynków klasy A, których cechuje wysoki standard wnętrz i otoczenia. Najemcy mogą skorzystać z oferty wynajmu powierzchni biurowych do 500 metrów do modułów obejmujących całe piętra, nawet 2700 m kw.

Świetna lokalizacja w odległości 5 min samochodem od portu lotniczego w Balicach, Autostrady A4 oraz obwodnicy Krakowa pozwala na dogodny dojazd pracowników z różnych części regionu. Ogromnym atutem jest Kraków Business Park jest prywatna stacja PKP oraz komunikacja autobusowa MPK. Centrum posiada również wydzielone miejsca parkingowe dla podróżujących samochodami.

Atrakcją centrum jest bogata oferta trzech restauracji, w których pracownicy mogą spędzać czas wolny i spotykać w sprawach służbowych. Na terenie KBP znajduje się także Manufaktura Zdrowia Fitness&Gym, bankomat oraz kasa PKP.

Dzięki wysokiemu standardowi pracy oraz  dużej liczbie ambitnych, młodych oraz wykształconych pracowników, Kraków Business Park stał się wizytówką Zabierzowa i całej Małopolski.

 

Film promocyjny